Назад к списку

Kaip pakrauti talismano akmenį

 Talismanai visada egzistavo, kol žmonės gyvena Žemėje. Seniausi rasti talismanai ir amuletai turi dešimtis tūkstančių metų - tai gyvūnų figūrėlės - amuletai, žmonių, akies atvaizdai ir delnu ar paprasčiausi krištolo pakabukai, kurie, turėjo svarbią funkciją žmogaus gyvenime. 


Šventikai ir valdovai turėjo brangesnius ir sudėtingesnius talismanus nei paprasti žmonės.Kaip ten bebūtu, daugelis senovės žinių atėjo pas mus iš amžių gilumos, ir dabar galima jų rasti, ir įkrauti akmenį sėkmei pačiam - ar užsakyti, kad tai atliktu meistras. 

 Jeigu kalbėti apie talismanų tipus, jie yra skirstomi į tuos, kurie veikia savo medžiagos sąskaita, tie, kurie turi savo jėga savo formoje ir pavaizduotu simboliu vaizdų (gyvūnų, Runų, geksogramų ir t.t) ir turi abiejų savybių derinį. 


Prieš tai kai pakrauti akmenį jėga, meistras atidžiai pasirenką medžiagą talismanui, kad jis atitiktu reikiamai, pasirinktai užduočiai. Pavyzdžiui, rubinas ar rožinis kvarcas – tradiciniai meilės akmenys, ametistas, mėnulio akmuo ir akvamarinas skatina intuicija ir sąmonės aiškumą, o hematitas magiškas galias. 

 Jei jus pasirinkote akmenį, natūralu užduoti klausimą: kaip pakrauti talismano akmenį, kad jis tarnautu norimą užduotimi? 


 Pirma, būtina išvalyti akmenį nuo kitų žmonių poveikio ir energijos, kuri gali likti akmenyje buvusios buveinės vietose - nuo ankstesnių savininkų, nuo parduotuvės ir t.t. Norint išvalyti akmenį, galite naudoti balta žvakę. Laikydami akmenį kairėje rankoje, vedame juo virš žvakės liepsnos, įsivaizduojame, kaip visa informacines ir energetinės "šiukšlės" sudega ir dingsta.


 Antras valymo būdas yra oras. Uždekite smilką ir aprūkykite su savo talismaną, tegul jis būna rūkomas 5-7 minutes. 


 Trečias būdas - tekantis šaltas vanduo (akmenį galima padėti po tekančiu vandeniu arba į šaltinį, įsitikinkite, kad jo nenuneš). 


 Ketvirtas būdas - užkasti akmenį sode žemėje arba gėlių puodelyje, kad jis "įsižemintų". Visi šie metodai, be kitų dalykų, padeda įkrauti akmenį visų keturių stichijų energiją. 


 Galiausiai padėkite akmenį po saulės spinduliais - tegul akmuo valosi ir prisisotina saulės energijos (talismanai plonesni, susiję su intuicija ir mėnulio energija, galite padėti po mėnulio pilnaties šviesa). 


 Visas šias procedūras galite atlikti ir su aktyviu amuletu vieną ar du kartus per metus, jei talismanas yra "pavargęs", bet tai priklauso nuo jūsų jausmų. 


 Talismano "pakrovimas" vyksta taip: jūs paimkite jį delną, šildote, jausite, kad jūsų energija susipina su akmens, teka vienas per kitą. Padarykite tai kelia dienų, savaite. 


Tada jūs galite šnabždėti į delną su akmeniu, ko norite iš jo.Nešiokite akmenį ant savęs ar arti kūno. Imkite jį į rankas priimant sprendimus šio akmens "kompetencijos" klausimais, stebėkite jo atspalvius - kai kurie akmenys gali keisti spalvą priklausomai nuo jų šeimininko būklės. 


 Ir tegu jūsų talismanams neša jums laimę!