NUMEROLOGIJA

Numerologija – tai senovės ezoterinis mokslas apie skaičius

 

 

Numeralogija -  neretai dar vadinama skaičių magija. Tiesa, pats mokslas kur kas artimesnis astrologijai, nei tikrajai magijai.

 Kokias problemas išsprendžia jos žinios? Trumpai galime pasakyti, kad Numerologija - mokslas apie skaičius ir jų įtaką kiekvieno iš mūsų gyvenimui, kaip šie skaičiai gali paveikti žmogaus gyvenimą kaip visumą, kaip šeimos narį ar valdžios atstovą. 

Tas, kuris suvokė numerologijos paslaptis, atskleidžia sau galimybes pažinti savo sielą ir svarbiausia, surasti savo tikrąjį pašaukimą. Klausimas, kaip rasti savo gyvenimo kelią ir nustatyti vietą šiame gyvenime - visuomet buvo labai svarbu visiems žmonėms. Kadangi nuo teisingo pasirinkimo priklauso ne tik būsima finansinė gerovė, bet ir pasitenkinimas savimi, pasitikėjimas savimi. 

Kiekvienas žmogus unikalus, kito tokio nėra. Žmonės skiriasi vienas nuo kito savotiškais veido bruožais ir bendrą kūno konstituciją; jie mąsto, kalba ir elgiasi kitaip. Net dvyniai nėra vienodi. Žmogų supa tik jam būdinga "atmosferą", kuri vibruoja tam tikru dažniu pagal jo fizine, gyvybinė, psichinė ir intuityvia sudedamąją.

 Numerologija atsirado Pitagoriečių (VI-IV š.iki m. e.) metu ir ilgą laiką priklausė matematikos ir astrologijos mokslams. Numerologija buvo svarbi net ir Egipto faraonų laikais, kurių pagrindinius gyvenimo įvykius prognozavo šventikai.Skaičiai yra virpesiai.Tačiau per šimtmečius numerologija vystėsi, sustiprėjo naujomis sąvokomis ir žiniomis, padedanti žmonėms įtakoti realybę. 

Tai yra visiškai prieinama kiekvienam iš mūsų. Pagrindinis Numerologijos principas yra visų skaičių sumažinimas iki vieneto vertes, kurių kiekvienas atitinka: 

 1. Asmens charakterio ypatumai.

 2. Jo polinkis studijuoti tam tikrus mokslus.

  3. Tam tikrų emocinių impulsų atskleidimas.

  4. Asmenybės ir daugialypės prigimties formavimas 

 

Dėl to profesionalo Numerologo pagalba gali padėti spręsti svarbiausius kiekvieno žmogaus gyvenimo uždavinius: 

 1. Kaip atrasti save šiame gyvenimo sraute?

 2. Ar mano finansinė gerovė ir nepriklausomumas yra pasiekiama?

 3.Busiu aš laimingas (-a)? Ir kas tiksliai man reiškia "laimę"

 4. Ar mano santykiai su artimais, mylimais bus harmoningi?

 Originalioje, klasikinėje Numerologijoje buvo atsižvelgiama tik į tuos skaičius kurie į ėjo į gimtadienio sudėti. Vėliau, aiškinimui pradėjo imti tikslo skaičių ir pagrindo, apskaičiuojam remiantis gimimo datos skaičiais, o vėliau buvo "suskaitmeninta" abėcėlė ir galima suskaičiuoti pavardės ir vardo skaičius, kad gauti daugiau informacijos apie žmogaus asmenybę. Dėka papildomiems skaičiams vardas, pavardė, gimimo data ir teisingam rezultatų perskaitymui, labai greitai galima sužinoti gamtinius žmogaus polinkius. Jo polinkius studijuoti vieną ar kitą mokslą, taip pat atskleisti pasąmonės polinkius.

 Šis integruotas požiūris į problemos sprendimą daro ši mokslą populiariu šiuolaikinės technologijos pasaulyje. Kreipiantis į šį senovės mokslą, jus sužinosite ne tik kuo geriausiai tapti, bet taip pat: 

 1. Suprasite savo tikrąjį gyvenimo paskirti.

 2. Galėsite atskleisti savo paslėptą potencialą.

 3.Sužinosite apie teigiamus ir neigiamus charakterio bruožus ir galėsite jiems įtakoti, keičiant į geresne puse. 

4. Dėka į naujas žinias, sustiprėsite ir būsite atviresni pasauliui ir pamatysite naudingas galimybes.

 Siūlyčiau sukurti savo asmeninį numeroscopa visiškai atverianti jūsų sielos poreikius, jūs sužinosite, kam ir kodėl atėjote į šį įsikūnijimą, taip pat skaičiavimas laimingų datų pradžios svarbu jums versle.  

 MALONU PADĖTI

 Visada džiaugiuos galėdama padėti rasti atsakymus į aktualius Jums klausimus.

 Suprasti gyvenimo situacijas, ir padaryti tinkamą pasirinkimą.

 Aš siūlau išsamiai apibūdinti Jūsų problemą, kad galėčiau pasiruošti konsultacijai su Jumis.