RUNOS

APIE RUNAS

Runos - yra magiški abėcėlės ženklai, kurie buvo iškirsti ant akmenų, išpjauti ant medžio. Runomis buvo dekoruojami įvairus buities daiktai, drabužiai, indai, ginklai, rašytiniai burtai virš įėjimo į namus ir ant laivų - trumpai tariant, jie visur buvo naudojami ... 

Kai pirmą kartą susiduri su runom, tu lieki tiesiog nustebintas šiais nesuprantamais ženklais,  jauti, šauksmą, gilia trauką. 

Runikos branduolyje gludi pasaulėžiūra į ezoterikos praktikas  skandinavų tautose bei germanų genčių, kuri šiuolaikiniame pasaulyje gavo bendrą pavadinimą "Šiaurės Tradicija".

 Verčiant iš visų šiaurinių kalbų, Runa reiškia "paslaptį".

 Ir aš jaučiu ta "paslapties jausmą" kuris jungia visus praktikuojančius runas

Mokslininkai visame pasaulyje su įdomumu studijuoja runas, manoma, kad jos seniausios ir vieninteles Šiaurės tautų abėcėlė. Runologija vis dar ne pripažįstama oficialiuose mokslo sluoksniuose.

 Senovėje šiaurinės tautos kreipėsi į runas, ne tik kaip į rašytine kalba, bet kaip į šventą raštą duota iš aukščiau ir dažnai runos buvo naudojamos magijoje  kaip "Oracle", buriant visose gyvenimo srityse. 

 jEigu runos pašaukė, tada Sveikinu! Jūs nesąmoningai atsistojote į runų Žinių kelia.

Runos pritraukia šiuolaikini žmogų tuo, kad jos - iššūkis mūsų protui ir mūsų dvasiai, paslaptis, mįslė, kuria mes turim išspręsti, ne todėl, kad tai madinga ar pelninga, bet dėl dvasinių žinių, kad dvasinės žinios yra mūsų giliausias vidinis poreikis . 

 Tie, kurie pasirenka runas kaip lengva būda išspręsti kai kurias savo problemas, jiems reikia dar kart pagalvoti apie šį sprendimą

. Runos - ne objektas for fun, ir ne dangngiškos manos šaltinis. Runika -. tai yra rimtas, ilgalaikis ir dažnai sunkus darbas.

 Kad kažkaip suprasti runų kalbą, jūs turite ieškoti ir tyrinėti šaltinius, praleisti valandas meditacijų ir pratimų, praktikuoti pjovimą ir spalvinimą, runinių formulių sudarymą ir skaityti suderinimus.

 Galite tiesiog kreiptis į mane, profesionaliai studijuojančia runas ne pirma penkmeti. Aš padėsiu Jums patekti į šį magišką pasaulį ir išmokysiu saugiai dirbti jame su tokiu galingu magišku instrumentu.

 Aš padėsiu Jums išspręsti konkrečias užduotis, kai kurias iš jų jau galite pamatyti skyriuje "PASLAUGOS". 

Jei Jūsų klausimas yra toks unikalus, kad Jūs neradote sprendimo  iš katalogo, tada mes būtinai atliksim diagnozę, parinksim runinę formulę ar sukursim runinę strategiją, kad pasiektume norimą rezultatą. 

Rekomenduoju Jums dažniau peržvelgti Naujienas svetainėje, kuri yra nuolat atnaujinama.

  "Magic Galdr"

 Su meile,

Master Gene 

 MALONU PADĖTI

Visada džiaugiuos galėdama padėti rasti atsakymą į aktualius Jūsų klausimus

Suprasti gyvenimo situacijas, ir padaryti tinkamą pasirinkimą.

 Aš siūlau išsamiai apibūdinti Jūsų problemą, kad galėčiau pasiruošti konsultacijai su Jumis.