PASLAUGOS
<span style="font-weight: bold;">&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Individuali&nbsp;</span>
       Individuali 
             Šamaninis

             audeklas

                  150€

<span style="font-weight: bold;">Parinkti (runa, simboli)</span>
Parinkti (runa, simboli)
TALISMANAi, AMULĖTAI

              54€

<span style="font-weight: bold;">Individuali</span>&nbsp;
Individuali 
KONSULTACIJA+

Diagnostika

            110€

Diagnostika

               54 

APIE PASLAUGAS

 Iš karto sudėkime visus taškus. Svetainėje ne rasite kainų (kainininkų) už magišką darbą (tame tarpe apžavai, valymas, sunaikinimas priešų ir organizavimas energijos srauto tam, kuris nieko ne veikia, o tik laiko savo "madam is sitting " ant kėdės ar sofos).  

Kodėl? Visų pirma, aš ne siekiu ieškoti klientų tokiu darbo pobūdžiu per internetą. Tačiau, viskam Aukščiausiųjų Jėgų valia. Todėl, jei yra skirta man padėti kažkam, tai įvyks. 

Be to, reikia suprasti, kad nėra vienodų atvejų: žmonės yra skirtingi, situacijos, įvykiai. Štai kodėl tiksliai apskaičiuoti darbo sąnaudas be pirminės diagnozės - yra nedėkingas ir tuščias.

 Atkreipiu dėmesį, kad mano taisyklėse imti mokesti (Asta) tik už savo atliekama  darbą. Vienaip ar kitaip, bet visi klausimai apie auka, medžiagas, laika ir metodus / darbo metodus, aptariu su klientu ir atlieku tik tai, kam yra gautas leidimas ir praėjo išankstinį patvirtinimą.

 

Aš laikausi dar vienos svarbios taisyklės: "Nėra prašymo, nėra jokio darbo".

Jei norite patarimo, pagalbos – paprašykite apie tai. Ir nereikia žaisti "slėpiniu" arba "patikrinimu". Aš nedalyvauju tokiuose žaidimuose. Žmogaus likimas, jo gyvenimas ir sveikata - yra ne žaidimai.

 Pateikti užklausą galite per kontaktinę formą. Aš kuo greičiau susisieksiu su jumis. Atkreipkite dėmesį, kad "susisiekti su manim" galima (mesedzhery, "Sklype", nuorodos į socialinius tinklus), kurie užtikrina stabilų darbą, technines priemones ir išteklius. Jūs galite naudoti šiuos duomenis, rašyti arba prašyti pagalbos. 

INDIVIDUALI KONSULTACIJA

Vaizdo konferencija klientą dominančių klausimų, situacijų diagnozavimas ir situacijos peržiūra su rekomendacijom ir prognozėm, strategijų kūrimas ir tinkamų įrankių, apeigų ir t.t. paieška. Kliento prašymu, konsultacijos vaizdo įrašas siunčiamas el. paštu. 

Galite kreiptis dėl konsultacijos, kad susitartumėte, dėl vaizdo skambučio datos ir laiko.


KLIENTO / SITUACIJOS DIAGNOZE

Pagal jūsų duomenis / užklausą atliksiu diagnozę (jūsų kūnai, negatyvumo buvimas, situacijos ir pan.), atsakysiu į dominančius klausimus, vaizdo konferencijos režime arba elektroniniu paštu.
 Galite kreiptis ir gausite nurodymą, kuriame bus nurodyta, kaip sumokėti ir kokią informaciją reikia pateikti darbui.

TALISMANO PARINKIMAS

Pagal poreiki parinksiu talismaną, simbolį, kuris turės tinkamą poveikį jums, situacijai ar aplinkiniams žmonėms. Darbas atliekamas nuotoliniu būdu. Po atrankos bus išsiųstas trumpas aprašymas, rekomendacijos dirbant su pasirinktu artefaktu. 

Galite kreiptis ir gausite nurodymą paštu, kuriame bus nurodyta, kaip sumokėti ir kokia informacija jums reikia pateikti.


Neseniai  atliktos  paslaugos

MAGIškas PROGRAMų VALYMAS
MAGIškas PROGRAMų VALYMAS
Magiškas valymas yra neigiamos magiškos programos pašalinimas (energetunes ar ritualinės) neigiamai nukreiptos negativinės programos-magiškom ar buitinėm priemonėm.
SVORIO metimas
SVORIO metimas
Įpročių blokavimas, svorio didėjimas, apetito kontrolė, psichologinių blokų nuėmimas, trukdančių lieknėjimui, didėjantis noras judėti ir judėti su malonumu, rezultato apsauga nuo svorio didėjimo.  
JAUNystes gražįnimas
JAUNystes gražįnimas
Kūno darbo perėjimas prie atjaunėjimo režimo, keletui metų atgal, moteriško grožio žavesys, energija, senėjimo procesų užšaldymas, patekimas į pageidaujamą išvaizdos lygį ir įsitvirtinimas jame.