Назад к списку

Apeigos ir ritualai su žvakėmis 

Visuose ritualose, naudojamos žvakes, tam tikru mastu naudojam ne tik ugnį kaip aktyvų ir pagrindinį ritualo elementą, bet ir kitus komponentus, kurie sustiprina arba keičia ugnies charakteristika...


Meditacijos ritualai 


 "Magiškoje ugnyje" meditacinė praktika vertinama ne tiek kaip autonominiai magiškieji veiksmai, bet kaip pagalbiniai veiksmai. Su šių meditacijų pagalba galėsite giliau įsiskverbti į ugnies paslaptis. Tačiau ugnis nėra fizine prasme, o struktūrinė egzistencija. Galite aiškiau suprasti, kas yra ši energija ir kaip ji pasireiškia realiame pasaulyje, žmoguje, procese.


 Energetiniai ritualai 


 Kai jūsų ryšys ir jūsų supratimas su ugnies elementais tampa stipresni ir sąmoningesni, jūs galite pereiti prie ritualų, kurie skirti energijos korekcijai tiek pačiam sau, tiek ir kitiems žmonėms, erdvėje, kuri jūs supa. Ugnies ypatybės - aktyvumo padidėjimas, gebėjimas sudeginti nereikalingą ar ta kas jam “įsakyta” sudeginti - pasirodys labai naudinga.


 Ritualai su Taro kortomis ar kitais orakulais.


  Ritualai, naudojantys Toro kortas (ar kitus orakulus), yra pritaikyti koreguoti situacijoms, procesams, kurie įvyksta su žmogumi. Jų pagrindinė užduotis - keisti, sukoreguoti, padėti žmogui pasiekti savo tikslą. Ir šiuose ritualuose ugnis yra energijos šaltinis, per kurį toks magiškas darbas tampa įmanomas. 


Ritualai su stichijom


 Dvi stichijos, kurie ugnei suteikia visiškai kitokias savybes nei tos, kurias iki šiol žinojote, - žemė ir oras. Dėl šių dviejų stivhijų, Ugnis gyvena, maitinas ir egzistuoja. Sąveiką su šiom stichijom visada lydima energijos išsiskyrimu. Išskirta energija nukreipiama į tinkamą kryptį, transformacija ir apibūdiną technikos esmę. 


 Meilė ir tarpasmeniniai ritualai 


 Nuo seniausių laikų ugnis simbolizavo aistra, emocijas, kylančias santykiuose tarp dviejų žmonių. Ugnies buvimas - aistra, jo nebuvimas - tuštuma ir santykių sulėtėjimas. Būtent dėl to, kad ugnis yra pagrindinis šių santykių elementas, tokio pobūdžio ritualas pabrėžiamas atskiroje grupėje. Žinoti jų principą, suprasti aprašytų reiškinių pobūdį - reiškia žengti žingsnį į paties ugnies prigimties pažinimo. 


 Valymo ritualai 


 Kadangi Ugnies būsena deginti, sunaikinti tai, su kuo jis susiduria, jis aktyviai naudojamas valymo ritualuose. Tokių ritualų veiksmingumas laikomas didžiausias, nes jis neleidžia išlikti negatyvui, bet kokios tvarkos purvui.