RUNOLOGO PASLAUGOS

VERSLO SRITYJE

Image alt
RASTI ATSAKYMĄ
Tai Runinės delionės paslauga, kuri padės rasti atsakymą į jus dominant klausimą.Klausimus galima užduoti per svetainę, kurioje esate, el. paštu, ir per Skype. Atsakysiu į klausimą tokiu formatu, kuris yra patogus jums. 
.  Galiu susisiekti su jumis "Skype". 
.  Galiu susitikti specialioje internetinėje salėje ir palaikyti su jumis vaizdo formatą
. Galiu siųsti atsakymus į jūsų laišką. 
RUNOS – GERIAUSIAS DRAUGAS IR PATARĖJAS.
 Jos ne turi savanaudiškų kietinimų ir net iš geriausiu noru jus ne abgaudunės. Jei nesiryžtate priimant sprendimą - runos patars greitai, kas jūsų laukia šio ar kito pasirinkimo varijanto metu (o gal jų, yra trys ar daugiau?). Jūs galite sužinoti atsakymus į įvairias ir neįprastas jus dominančias problemas. Galite peržiūrėti bet kuria jus jaudinančia situacija ir galimybės dėl jos vystymąsi. Tiesa, runos neteikia vienareikšmiško atsakymo "Taip-Ne", neasako vardą, pavardę, išvaizdą, spalvą, skonį :)

 Būtina prisiminti, kad jūsų likimas yra jūsų rankose. Jūs galite keisti, bet kokį pranašavimą. Ir gauti atsakyma į klausimus kurie padės jums išsiaiškinti, kuria kryptimi padaryti pakeitimus. 

Galite parašyti Meistrui, kad aptarti, išsiųsdami žinutę per "KONTAKTAI" puslapyje, pritaikydami šią praktiką:
Image alt

PAGREITINTI, BET KOKIUS PROCESUS 

Apsaugos ir sustiprins jums reikalingus rezultatus ar procesus. Dirbsime su praktika, kuri reikiama jums procesą išjudinti, gali "išsukti", jei jis nejuda. Taikymo sritis: Jus dirbate, kad pritraukti klientus, jie ateina pas jus, bet kažkaip vangiai, su dideliais tarpais. 
Šį praktika paspartinimui ir pakartotinam klientų atvykimui pas jus, seniems ir naujiems; 
Tarkime, stringa verslas. 
Darom praktika verslo”išsukimui” ir judiname iš negyvos vietos. 
Galite parašyti Meistrui, kad aptarti, išsiųsdami žinutę per "KONTAKTAI" puslapyje, pritaikydami šią praktiką:
Image alt

PRITRAUKTI KLIENTUS 

Sukuriamas priverstinis srautas, pritraukiant tinkamus klientus, šie klientai su savo poreikiais ateina tik pas jus, nenaudingi klientai atstumiami nuo jūsų, kad negaišintu veltui jus ir jūsų laiko. 
Šios praktikos rezultatai: padidėja klientų srautas į naują parduotuvę, kuri yra toje pačioje linijoje su jūsų konkurentais; padidino klientų skaičių drabužių parduotuvėje; iki šiol yra stabilus klientų srautas vienoje iš žinomos kirpyklos tinklo.
Galite parašyti Meistrui, kad aptarti, išsiųsdami žinutę per "KONTAKTAI" puslapyje, pritaikydami šią praktiką: