MOKYMAS­­ 

 

TEORIJA → PRAKTIKA → PATIRTIS

Mokotės individualiai, praktiniai užsiėmimai, padės jums pasikeisti, suprasti dalykų esmę ir išmokys jus, kaip valdyti savo gyvenimą. Tai yra galimybė įgyti įgūdžių, tobulinti įgūdžius. Kokius? Ar nežinote, kokiame resurse esate?;)

 

NUO kuo pradėti?

Pirmiausia apsispręskite, ar jums tikrai reikia. Ar sutinkate prisiimti atsakomybę ir kiek esate pasiruošę gauti ir sumokėti už žinias, galimybes?

 Jei yra aiškius tikslo suvokiamas, rezultatų - galite užpildyti paraiškos formą mokymui (žemiau, užveskite pelės žymeklį virš frazės " Mokymas", užpildykite formą ir spustelėkite "Siųsti"). Mes bendrausime, ieškosime bendros nuomonės ir t.t. Vis dėlto, susipažinkit su medžiagą, kurios jau yra svetainėje.
Gali būti, kad atsakymą į savo klausimą atrasit patys ir mano pagalba nebus reikalinga.

Jei yra noras, tačiau nėra aiškaus supratimo ir sąmoningumo apie tai, ką mokytis, užpildykite grupės mokymų formą (žemiau, dešinėje, perkelkite pelės žymeklį ant frazės " mokymas", užpildykite formą ir paspauskite mygtuką "Siųsti") ir laukti naujos grupės mokymų. Apie mokymą informuosiu el. paštu. Mokymas yra nuotolinis ir Rusų kalbą.

Galbūt bus sunku iš pradžių, reikės įgyti teorinių žinių ir įgūdžių, tačiau kelia įveikia einantis. Štai kodėl baziniame kurse yra medžiaga pradedantiesiems.  Aš, kaip ir jūs mokaus ir tobulėju, šis procesas negali būt sustabdytas