Talismanas - Apyrankė „Shamballa“


Rankų darbo. Pagal užsakymą. 

Dydis: bet koks
Kaina: 40 €
Akmenys natūralūs: Sadolitas, Juodas turmalinas, (akmenys pasirinkti galma, nes tai yra labai asmeniškas dalykas. )
Apyrankė „Shamballa“ yra geru žmogaus siekiu - nušvitimo, dvasingumo, harmonijos ir saugumo įkūnijimas. Apyrankės savybes veikia akmenys ar kiti elementai, naudojami pynimo metu, tada galim gauti amuletą, bet kokiam tikslui ar ketinimui.
Todėl jis yra galingas talismanas ir amuletas. Jau nekalbant apie stiprią natūralių akmenų energiją ir pati „Shamballa“ apyrankė naudojama ypatingą pynimą suteikianti savininkui ramybe, pasitikėjimą savo jėgom, sėkme darbuose, o taip pat apsaugo nuo piktos akies ir neigiamų padarinių.

SODALITAS
Įžvalgos akmuo, padeda suprasti paradoksus. Sujungia analitiškumą, intuiciją, stebėjimą ir kūrybiškumą, taip pažadindamas genealumą.
Stiprina discipliną, veikimo efektyvumą, puikiai tinka rašytojams, mokytojams, studentams, verslo žmonėms ir filosofams. Skatina daugiasluoksnį supratimą, padeda suprasti ir sujungti vidinį ir išorinį pasaulį. Gerina nuotaiką, padeda paleisti nerimą kylantį dėl neramaus proto. Suteikia ramybės, ramina nevaldomas emocijas. Leidžia pamatyti gyvenimo įvykius iš aukštesnio taško. Stiprina meditaciją.
Stiprina imuninę sistemą, šalina gerklės, sinuso problemas. Reguliuoja kraujospūdį.

Juodasis Тurmalinas (šerlas)
Juodasis Тurmalinas (šerlas) yra stiprios energijos akmuo, turintis ilgą amžių naudojamo istoriją įvairiose pasaulio tautose. Pagrindine jo savybe yra apsauga, tvarka, kruopštumas. Jo energija yra apsauginė, balansuojanti. Gamta jį sukuria tam, kad apsaugotų žmogų. Šis akmuo sukuria apsauginę aurą aplink save dviejų metrų spinduliu, atspindėdamas visą kenksmingą fizinę, psichologinę, psichinę ir energetinę įtaką. Šis akmuo dėl savo ypatingų magiškų savybių gali apsaugoti nuo piktos akies ir atskleisti apgaulę. Juvelyriniai dirbiniai su Turmalinu dėl stiprios energijos apsaugo nuo pažeidimų ir blogybių.
Manoma, kad jis gali atspindėti negatyvą į to žmogaus puse, kuris ta negatyvą atsiuntė. Juodasis Turmalinas nesugeria neigiamas energijas, bet ją atmeta. Todėl Juodasis Turmalino akmuo šiandien naudojamas kaip apsauginių savybių talismanas, todėl jį galima nešioti ilgą laiką.
Šis kristalas taip pat labai greitai gražina sąmonę fiziniame kūne. Jis veikia labai giliai ir kruopščiai, todėl gali būti naudojamas normaliai sąmonei atkurti po gydymo ar dvasinių praktikų. Šerlas atveria įžvalgos dovaną. Šerlas suteikia Žemės planetos stipruma ir stabilumą žmogaus auroje. Tai taip pat jungia žmogaus kūną su Žemės energija.Turmalinas valo ir transformuoja energijų tanki. Jis įžemina dvasinę energiją, išvalo ir subalansuoja visas čakras, sudaro apsauginį sluoksnį aplink kūną.

Čaroitas 
Čaroitas - tai šių laikų akmuo. Tai ypatingas ir retas silikatų klasės mineralas, turintis milžinišką energetiką. Pavadinimas kilo iš Čaros upės Sibire, kur ir yra vienintelė šio mineralo kasykla.
Šio mineralo energija padeda esant įvairioms baimėms, ypatingai susijusiomis su dideliais gyvenimo pokyčiais, padeda per pokyčius neprarasti pusiausvyros. Jis padeda tapti laisvesniu ir labiau nepriklausomu. Čaroitas skatina kūrybiškumą ir intuiciją, didina savigarbą ir ištvermę. Tai puikus akmuo šiuolaikiniams įsimylėjėliams.
Čaroitas padeda transformuoti neigiamą energiją ir "žemės" aukštas energijas fiziniame plane. Jis gali būti naudojamas išvalyti aurą, skatina besąlygišką meilę ir dvasinę transformaciją aukštesniu lygiu. Plėtoja gebėjimą "duoti", atveria širdį ir padeda pažvelgti į viską su meile ir priimti, padeda suvokti, kad viskas yra tarpusavyje susiję.
Vysto analitinius gebėjimus, padeda tyrinėti nežinomą ir nepažinta.
Šis akmuo teigiamai veikia ir turi gydomąjį poveikį esant nerviniam išsekimui, stiprina imunitetą, mažina rūgštingumą, padeda ramiau miegoti, gydo nemigą.

Lazuritas
Lazurito akmuo yra aukštų vibracijų akmuo, jis priderina žmogų prie jų. Lazurito akmuo padeda savo savininkui atsikratyti blogų minčių, išvalyti aurą, tapti laisvesniems ir stipresniems, prisideda prie jo savininko dvasinio tobulėjimo. Lazurito akmuo prie savo savininko pritraukia gerovę, sėkmę, ir laimingą meilę. Jis padeda pakeisti gyvenimą į gerąją pusę, pritraukia įdomių žmonių ir prisideda prie naujų pomėgių atsiradimo. Akmuo laikomas nuoširdumo, sėkmės ir pagalbininku įgyvendinant sumanymus.

Jei norite užsisakyti produktą iš šios kolekcijos, spauskite mygtuką "Užsakyti produktą"
 

Meditacinis žiedas su suktuku prognozėms

Su vyresnių Futarkų. Suktukas su Nornų vardais: Urd, Verdundee ir Skold.
Rankų darbo. Pagal užsakymą. 
Dydis: bet koks
Metalas: sidabras arba melhidoras
Kaina: melhior 25 €
Sidabras: 44 €
Žiedas yra pagamintas iš ištisinės juostos ir su viena laisvai besisukančia juostele su langeliu. 
Pagrindinėje juostelėje pavaizduotas Runų ratas. Vyresnysis Futarkas. 
Viršutinė juosta ne pritvirtinta prie pagrindinio žiedo juostos, tai leidžia jam laisvai judėti! 
Žiedas gali suktis ant piršto-puikiai pašalina įtampą. 
Minute ramybės, meditacijos ir nusiraminimas... 
Taip pat gali būti naudojamas greitai Runinei prognozei. 
Runų ratas nuo senu laiku ir iki šiol naudojamas, kaip talismanas, kaip amulėtas nuo kitu magiškų kūrinių, tame tarpe asmeninės stiprybės kaupimas.
Manoma, kad Runų rate iš 24 Runos vyresnio Futarke įkūnyta visos visatos jėgos: viršutinio, vidurinio ir apatinio pasaulių, ir šios Runų sistemos pagalba galim gauti šių jėgų palaikymą. 
Runinis Ratas yra būtinas žmonėms, kurie užsiima įvairiom praktikom. Jis padeda kaupti ir išlaikyti vidinę jėgą, tarnauja kaip galinga apsauginė jėga nuo negatyvo, taip pat su jo pagalba atliekamas energetinis jėgų atkūrimas kitiems talismanams. 
Norėdami užsisakyti rašyti man žinute, nurodant produkto nuotrauką.

Jei norite užsisakyti produktą iš šios kolekcijos, spauskite mygtuką "Užsakyti produktą"
 

Руны ЗАЩИТЫ КОЛЛЕКЦИЯ

В этой  коллекции собраны изделия с рунами защиты. Там, где нет рун на изделии  - это базовая заготовка для вырезания защитной формулы. Подберите для себя то изделие, на котором Вы хотите, чтобы Мастер вырезала руны защиты.
Или выберите уже готовое изделие с нанесенными рунами
Если Вы хотите заказать изделие из этой коллекции, нажмите на кнопку "Заказать изделие"
Если Вы хотите сразу купить изделие, нажмите "Купить" 
 

РУНИЧЕСКИЙ НАБОР, АМУЛЕТЫ ИЗ ДЕРЕВА С РУНИЧЕСКИМИ ФОРМУЛАМИ

 Вы можете заказать: Защитные рунические амулеты, укрывающие от физической опасности, случайностей, преднамеренного и непреднамеренного вреда, включая магический; Денежные рунические амулеты; 

Рунические амулеты на исполнение конкретного желания; 

Рунические талисманы для поиска любви, своей второй половины;

 Рунические амулеты для развития своего таланта, поиска предназначения;

 Рунические амулеты для набора энергии, а так же на любую интересующую Вас сферу жизни. 

Материал - можжевельник, береза и другие породы дерева. Возможно изготовление на плашке, в виде кулона.

Если Вы хотите заказать это изделие, нажмите на кнопку "Заказать изделие"

 

Если Вы хотите сразу купить изделие, нажмите "Купить"