Назад к списку

Apie košmarus 

Kas negirdėjo apie prakeikimą, nužiūrėjimą, neigiamą įtaką, yra laimingas žmogus, kuris randas nežinomybėje. Tačiau, kaip sako advokatai, "nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės", taip galima užlipti ant grėblio. Nepaisant to, kad ir žinai tokių siaubo istorijų, dar nėra absidraudę nuo problemų...


 Žinios yra jėga, tačiau jei prie jų pridėsi šiek tiek nežinojimo, jie tampa ginklu prieš tuos, kurie jų turi. Žmogus sukuria tikrovę taip kaip, žino, moka, jaučia ... Bet jei į šį mišinį pridėti baimes, tai ji tampa sprogmeniu ir veda prie konkrečių veiksmų. Niekas nesiginčija prieš priešų intrigų egzistavimą, negatyvą, nužiūrėjimą, spaudimą iš labiausiai paplitusių religijų, ir t.t., bet pasakyti, kad tai yra plačiai paplitęs reiškinys - būtų neteisinga. Jei žmogus neturi pramušimu astraliniuose kūnuose, tai ir nėra baimės pagaudyti kažką žalingo, nėra negatyvo jo galvoje, tai ir pramušti jo astralinius kūnus yra gana sunku. Aš nesakau, kad tai ne įmanoma, bet aš pabrėžiu, kad tai padaryti sunku. Kad įsitikinti užtenka paskaityti pranešimus apie „triušius kenkėjus“ ir „triušes“, ant kuriu sukrauna viską, bet jiems nors cha))) 


 Esmė tame, kad šie „triušei“ tūri gera asmens apsauga, jie ne hipochondrikes merginos, kurioms tik kas toji šimtą kartų išvalo save, ir žvakę su kviortu. 


 Taigi viena iš negatyvo priežasčių yra mintis, kurios teka - tai žmogaus tikėjimas.

 Kaip mintis atsiranda? Kadangi mintys ir žodžiai gimsta galvoje, kurie palyginami su Viršutiniu pasauliu (dievai, dvasios, šamanai ir t.t.), yra aišku, kad negatyvas, generuojamas mintimis daro įtaką subtiliems kūnams susijusias su intuicija, intelektu ir t.t. . (tai yra kūnai Sėklos, Proto, Švytėjimo kūnai). Bet kokia neigiama mintis formuojasi galvoje ir mūsų nuostabaus proto dėka (kuris pastoviai randas vidiniame dialoge) pasirengęs nusileisti į Apatinį pasauli. Šio proceso varomoji jėga yra tai, kad mes ketiname išreikšti minti, kuri aplankė mus. Fiziniame lygyje-tai kvėpavimas, kurį mes darome, taip užpildydami plaučius oru. Tokiu būdų mintis patenka į Žemutini pasauli, kur vyksta savotiškas gimusio galvelėje negatyvo „pamaitinimas“. Taigi kenksminga mintis įsigyja jėgos ir sąjungininkų neigiamoje Aukščiausios Visatos erdvėje.


Toliau, kaip sakoma, technikos klausimas. Mes pradedame dalintis savo baimėmis, kalbėti apie jas ieškoti paramos ir taip įleisti negatyvą į mūsų Vidurinį pasaulį. Tai yra įprastas procesas, tačiau problema tame, kam tu balsu pareiškei. Kai tik dalinatės su žmogumi, kuris net nesupranta, pradeda šaukti ir patarti, kaip tai atsikratyti. Atkreipkite dėmesį, kad greičiausiai jis tiesiog pradeda papildyti savo negatyvą skirtingomis formomis ir apraiškomis.


 Problema ta, kad žmogus, kuris iš puoselėjo savyje neigiamą minti, nuodugniai ir kruopščiai, nebegali matyti visos problemos, bet tik jos dalį, kaip jis supranta. Akivaizdu, kad kai kažkas skauda, tada visas mintis apie tai. Tačiau skausmo priežastis kojoje gali būti ne tik prakeikimas, bet banali rakštis. Esme tame, kad magija yra neatsiejamai susijusi su mūsų tikrove, negalima perkelti visko tik kitam – nepasaulietiškam, mes pamirštame apie "čia ir dabar". Didžioji dalis problemų yra žmogaus veikos ir veiksmų pasekmė. Tai normalus vystymosi procesas, visi pereina per gyvenimo pamokas, moko jų. Šamanai tiki, kad žmogus turi ne tik "pastatyti, išauginti ir pagimdyti", bet ir įgyti įgūdžių, patirti, tobulėti dvasiškai ir ne tik. Tai yra darbas šiandien labai mažai žmonių yra pasiruošę tai įvykdyti, bet daugelis, tiesiog "nori". 


 Tiesą sakant, sukeliamos žalos atveju yra ne tiek ir daug, kaip prakeikimų. Daugeliu atvejų tai yra vidinės žmonių programos, kurie beprotiškai mėgsta savo baimes ir siaubo istorijas, visas savo nesėkmes bando suversti kitiems, tingėjimas, trumparegiškumas įsivaizduojamų priešų intrigoms. 


 Kalbant apie nepalankias oro sąlygas, žvaigždes, "priešiškų" jėgų išpuolius ir kt., neabejotinai tokie aspektai vyksta ir į juos turėtų būti atsižvelgiama, kitaip kodėl mums reikia diagnostikos, protėvių žinių ir pan. Kitas klausimas iš kokio požiūrio taško atsižvelgiama į visus šiuos išteklius. Dažnai žmogus mato tai, ką nori matyti, ir šiuo tikslu jis bando įtikinti kitus. Bet tai tik požiūris. Klausimas kuris, magas ar žmogus? Kur kojos auga iš dvasinio ar iš materialaus? Arba gal koks nors mišinys? 


 Aš tikrai nenoriu kelti etikos ir kultūros temos, bet tai būtina, kai nepaiso šių svarbių aspektų darbe, veda prie fantazijų augimo ir neraštingumo tarp klientų, ir ne tik tarp jų. Todėl keli patarimai tiems, kurie įtaria negatyvą.


 1. Pirmiausia, nusiraminkite. Atminkite, kad priimant sprendimą galva turėtų būti "šalta". 


 2. Paimkite popieriaus lapą ir tiksliai apibūdinkite, kas kelia nerimą. Svarbiausia išrašyti visus aspektus ir faktus, nurodant datas, veikiantis asmenis. Tai pasekmės.


 3. Pabandykite iš savo požiūrio taško rasti priežastį, kas vyksta, be asmeninio įvertinimo. Variantas "Rasa, kvailos avys, ne laiku padarė užsakymą ir todėl aš likau be dovanos" - netinka. Pabandom platesniu požiūriu pažvelgti į situacija. Viskas gali būti jus kažkur apsiskaičiavot. Pavyzdyje, priežastimi galėjo tapti viskas kas įmanoma, pradedant nuo to, kad heroje per vėlai kreipiausi į Irma ir baigiasi pagarsėjusiu žmogiškuoju veiksniu. 


 4. Paimkite žymeklį ir pažymėkite įrašo pozicijas, į kurias galėjote įtakoti ir jūs, galite pakeisti. Atskirai pasižymėkite, kur jums gali padėti kitas žmogus. 


 5. Atidžiai žiūrėkite į savo sąrašą, ar yra kokių nors rūpesčių, problemų, kurių negalite paaiškinti, paprasto žmogaus požiūriu? Jei liko, tada ieškokite internete, paprašykite draugų, kuriais pasitikit, ar jie susidūrė su panašia situacija ir kaip jie su ja susitvarkė. 


 6. Jei nerandate paaiškinimo, tada kažkas paslėptas nuo jūsų arba trūksta patirties, žinių ir todėl galite kreiptis į specialistus, o ne tik į mantiją. Būkite atsargūs ir atidžiai pasirenkite ekspertą, nes jus jam patikit savo gyvenimą. Vienas klaidingas žodis gali suvaidinti svarbų vaidmenį. 


 Tiesiog prisimink tai ir pasitikėk savo intuicija, protu, o ne vadovaukitės tik savo jausmais ir savo "noriuku". 


 Visi šie ritualai galioja nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Šio laikotarpio pabaigoje bet kurį ritualą galima pakartoti dar kartą, bet visada prisimink apie savo sielą ir gailestingumą. Negalima būti piktam ir žiauriam, be to ir kiti gali padaryti tau tai, ką tu padarei su jais. Nepamirškite apie "bumerango įstatymą", prieš bandydami ką nors bausti. Jis sako, kad, bet koks jūsų veiksmas būtinai sugrįš. Jis gali netgi padidėti ir padaryti žalos jums.  

Autorius Espe