Back to the list

 Apie  prietarus ir ženklus 

Praėjo laikai, kai žmonės bėgo nuo moters su tuščiu kibiru- ruošdavos nelaimei, kai riešo laikrodis sustoja- lauk bėdos. Prieš egzaminą specialiai apatini trikotažą vilkdavos išvirkščia! Juodas kačiukas yra geriausia priemonė nuo piku dvasių ir neigiamos energijos namuose. Šiandien juoda katė - magiškos galios ir apsaugos simbolis... 


Sudaužytas veidrodis nežada sielvarto. Priešingai! Jus stovit ant slenksčio didelių permainų! Šiandien išsibarstyti druską jau nežada ginčo. Druska ant stalo puikiai surinks visa negatyvą ir išvalys erdve nuo nereikalingo ir nusibodusio. Bet kuris reiškinys, kuris anksčiau numatė sunkumus, nuo šiol gali būti aiškinamas teigiamai! 

Bet be to, skaitytojui, yra parodyta keletą teigiamų ženklų ir prietarų: - išpilti cukrų - į naujai pažinčiai; - muse įskrido į arbatą - į dovaną; - skruzdės užsiveisę namuose - pelnui; - jei voras palubį audžia tinklą - į gerą ir gerom naujienom!  

Tikėkite gėrių, užpildykite savo Pasaulio Paveikslą ryškiomis spalvomis ir viskas būtinai išsipildys artimiausioje ateityje!