Назад к списку

Giminės Galios 

Tikriausiai, kiekvienas nori už nugaros pajausti savo „Giminės“ prigimties ir palaikymo jėga. Kiekvienas nori išsaugoti, dauginti ir perduoti, tai ką turi savo palikuonis. Ko jūs tikitės iš savo “Gimines”, manote, kad tai gali jums padėti? Kaip išreikšta jos pagalba, ką reiškiat jūs savo “Giminei”?...


 Leiskite atsakyti į šiuos klausimus paeiliui, taip pat pabandysim suprasti, kodėl „Giminės medis“ nepadeda visiems.


„Giminės medis“ - tai visų pirma yra gyvas medis, struktūra, gyvena pagal savo įstatymus ir svarbiausia „Giminės medžiui“ - išgyventi ir padidinti savo jėgą, išaugti iš nedidelio medžio į galingą medį, tada pavirsti į „Girią“. „Giminėj“ kiekvienas gyventis asmuo turi žinių ir galių, išminties, meilės, sėkmės, gerovės ir kitų išteklių. Šie ištekliai buvo kuriami ir įsigyjami šimtmečiais ir tūkstantmečiais. Kol gyvas, nors vienas žmogus iš „Giminės“, jis gali jį atgaivinti, vienintelis klausimas yra tai, kiek pastangų reikės įdėti. Visi ištekliai paskirstomi tarp Šeimos narių. Mes dažnai girdime frazes: " šeimą nesusidaro" arba "turiu šeimą, bet nėra pinigų", "nėra pinigų", "neturiu vaikų" arba "vaikai miršta kūdikystėje", "kuriu-kuriu, einu-einu, o viskas subyra, niekas nesiklosto"...


Kodėl tai taip? Kodėl šiandien daugelis gali pasigirti tokia padėtum?

Viskas paprasta, ankstesnėse kartose sukaupta nemažai destruktyvų (baimės, kaltinimai, pasipiktinimai ir t.t.), kurie užblokuoja visus “Giminės” intakus – išteklius, anksčiau sukauptus. Šis negatyvus poveikis buvo kaupiamas ilgą laiką, mažiausiai 2000 metų, tačiau labiausiai “Giminė” nukentėjo per pastaruosius 300 metų. Kaip tai nutiko ir kodėl neketinu kalbėti dabar, ne šio straipsnio tema. Svarbu yra suprasti, kad niekas, išskyrus gyvus žmones, negalės išlaisvinti šaltinių nuo šiukšlių. Jei tai nesuvokiam ir nedirbam, tuomet jūsų “Giminės medis” tiesiog sudžiūs. Pagrindiniu išteklių srautu laikoma meilės srautas, aplink kurį suformuoti kiti srautai. Jei” Giminės” meilės srautas yra užblokuotas, tada nesitikėkite gerovės plačiąja šio žodžio prasme (kai visko gyvenime yra pakankamai, ir siela džiaugiasi, ir esate geros būklės ir savo vietoje). Būtina pradėti valyti ši surauta ir tada palaipsniui dirbti su likusiais ištekliais.


Pabandykime suprasti, kodėl „Giminės medis „nustoja padėti kai kuriems jo nariams, išvaro juos, kodėl pas kažkuriuos giminaičius daugmaž susiklosto, o pas kitus viskas griūna. Aš jau sakiau, kad pagrindinis srautas yra meilės srautas. Tai svarbu. Kuo mažiau meilės “Giminėj”, tuo mažesnis giminaičių skaičiaus, gyvena gerai ir darniai. Tie giminaičiai, į save stipriau tempe srautą, o kiti yra silpnesni ir lieka su nieko. Tai yra pirmasis veiksnys.


Antrasis ne mažiau svarbus - jūs nieko nedarote “Giminei”. Jūs atėjote į tam tikrą paruošta platformą ir visa kas duota jums yra “Giminės” nuopelnas, bet tai tik sudabartiname įsikūnijime. Todėl nepagarba “Giminei”, talento niekinimas, užuot atskleidimas ir ugdydamas jo, atsidavimas madai ir socialiniams poreikiams, žiūrėjimas į kitų nuomonę, atsiranda faktas, kad "Giminės" blokuoja srautus. Kodėl paklausi? Kai žmogus nesilaiko misijos, energija išeina iš “Giminės”. Sakiau apie “Giminės” užduotį. Išgyventi ir išaugti į galingą stiprų medį. “Giminės medis” užblokuoja srautus žmogui, kuris pats pasirenki tikslą iššvaistyti “Giminės” turtus, nors ir nesąmoningai. “Giminė” suteikia viską savo vaikams ir padeda, svarbu tik suprasti, kad esate “Giminės medis”, svarbu suvokti savo tikrąjį likimą ir užimti vietą “Giminėje” ir gyvenime. Ir tai yra tik pirmasis etapas dvasinio tobulėjimo kelyje. Žmogus - vaikščiojantis medis. Kai žmogus galvoja apie save kaip apie “Giminės medį”, jis niekada neatsijungs nuo srovių, kurios ji maitina. Kai žmogus užima savo vietą, jis reprezentuoja “Giminės” vertę, nes tokia šeimos šaka yra gyva, praleidžia srautus ir juos perduoda toliau, išsaugant ir dauginant.


 Žinantis savo vietą, žmogus atkuria hierarchiją savoje ir savo šeimoje. Ji pradeda maitinti protėvių srovės, jis jas pralaidžia ir dalinasi jomis su visais giminaičiais, kurie pasireiškia (gyvastis) ir perduoda šios srautus palikuonims. Štai jums sveiko medžio vaizdas, medis sveikas tuomet, kai sula teka be kliūčių, tuomet medis yra gražus, sodrus ir turtingais vaisiais, simboliškai pavadinsim palikuoniai. Štai ir receptas: padėkite protėviams išlaisvinti srautus nuo stabdymų, tuomet ir pas jus bus galią, bet saugokite galia, padauginkite jį ir perduokite savo palikuonims, išmokyti juos rūpintis savo “Gimine”,’Giminės” išmintimi, “Giminės” žiniom, tada ir jie galės išsaugoti ir padauginti savo turtus. Atminkite, kad daugelis jėgų paslėpta visose gyvuose giminaičiuose, todėl svarbu palaikyti ryšį su jais. Jei bent kartą per metus, ne pietaujate su jais už vieno stalo, jus nebe artimieji, prarandami giminiški ryšiai, protėvių medis skyla jis nustoja būti vientisu. 


 Tegu jūsų ‘Giminės medis” klesti. 

Futaek.ru Arhivator