Назад к списку

Rasti savo vieninteli ir nepakartojama

 Moteris susipažinimo metu meta į vyrą mažiausiai 6 žvilgsnius ir vertina mažiausiai kaip 45 sek. Po tokio įvertinimo pradeda rinktis. Jis turi būti daug mažiau patrauklus, ne išsigimėlis, sveikas, energingas, veržlus tikslo siekiantis.


 - Vytas turi turėti tokias savybes, kurias moteris norėtų matyti savo vaikuose.

 - Vyras turi turėti tokį ekonominį statusą, kuris leistų jam išlaikyti šeimą, kol vaikai augs. 

Šie du veiksniai, kaip taisyklė, kuriom moterys nesąmoningai vadovaujasi. 


Sunkumas: abu šie veiksniai ne visada būna viename asmenyje. Jei yra konkurencija, moteris, kaip taisyklė, pasirenka ekonomines investicijas.


 Vyras ieško pagal išvaizda, kad ji būtų sveika ir galėtų vaikus gimdyti.


 Kaip surasti geriausią porą 


 Tai duota kiekvienam tik kartą ir nustatomas zodiako atitikimo būdų, kuris užtikrina ilgą ir laimingą santuoką. Yra tik 4 deriniai zodiako ženklų, kurie santuokoje labiausiai harmoningi: 


 1. Jei jūsų partneris yra to paties zodiako ženklo (Ožiaragio ir Ožiaragis, Avinas ir Avinas, Liūtas ir Liūtas, Skorpionas ir Skorpionas, ir t.t.). Tai yra giminingų sielų sąjunga, turinti tą pačią sąmonę ir pasąmonę. Charakteriu skirtumas gali atsirasti dėl skirtingų gimimo metų ir valandų. Bet apskritai tokia santuoka žada būti stipri.


 2. Anksčiau buvo manoma, kad žmona turi būti pasirenkama po Vėžio ženklu - tai yra ištikimybė, atsidavimas, pasišventimas šeimai pareigos jausmas. Tokia moteris yra pasiruošusi pasiaukoti savo vyrui. Stipri partneryste būna: 

Jautis - Vėžys – jaučio jėga, praktiškumas; 

Mergelė - Vėžys - tai taupumas, atsargumas, nedidelis skirtumas, ramybės uostas; 

Skorpionas - Vėžys – skorpionas bus šeimos galva, kuris gelbės vėžį nuo priepuoliu turinčiu depresijos požymių; 

 Ožiaragis - Vėžys - fizinis potraukis, tačiau skirtumas yra dėl opozicijos, tačiau Ožiaragis suteikia materialinę gyvenimo pusę, o Vėžys Ožiaragis suteikia šilumą, komfortą, patikimumą ir viskas gerai; 

Žuvys - Vėžys - vėžys savo sutuoktini praktiškai įsisūnija, imituoja motinišką globą, tada viskas yra gerai. 


3. Nuo pat pradžių santuoka yra gera, kai esate 1-oji, o partneris 4-as pagal zodiako rato kursą. Čia santykiai suformuoja motina - sūnus pagrindu, net jei partneris yra daug vyresnio amžiaus nei moteris. 


 4. Harmoninga santuoka bus, jei jūsų ženklą 1-as, o partneris 7 arba 10 pagal zodiako rato kursą - partneris intuityviai jaus jūsų problemas, rūpinsis jumis, jus palaikis ir paguos. 


Moteris Šaulys - ši moterys šiaip išsišakojanti viena kaip visuomenės moteris, su nepriklausomu mentalitetu ir charakteriu, ekstravagantiška, originali, ryški, arba mergina su berniukišku charakteriu ir įpročiais, laukine nėra suvaržyta, praktiška, bet sėkminga.


 Gerai Šauliui su Avinu - tai du ugnies ženklai, čia bus susirėmimai, bet jiems tiesiog malonu.


Šaulys su Dvyniais - Šaulys visada vejasi, kad iš lanko nušauti Mėnuli, aprėpti ne aprėpiama, ištyrinėti ne ištirta, o Dvyniai amžinai bėga, skrenda kažkur, čia sąjunga bus įdomi. 


Šaulys su Svarstyklės - Svarstyklės visus laiko pusiausviroje. Labai gera sąjunga 


Šaulys su Šauliu - tada visas gyvenimas tampa žaidimu, tai nuolatinis teatras, ir šeimoje, ir viešai. Išvykose ir kelionėse, ten staigmenos, ir priekabos, tačiau šis teatras džiugina visus aplink, kai šis pasirodymas baigiasi ne mažiau žavingas įvyksta susitaikymas. 


 Vyrams reikia prisiminti: moteris myli ausimis. Ausys tai inkstai, o inkstai yra seksualinė energija, seksualinės energijos saugotojai. Inkstuose gyvena mūsų baimės. Todėl vyrams reikia kuo daugiau sakyti švelnesnius žodžius, tarti meilės žodžius. Tai atpalaiduoja, sumažina baimes, įtampą, stresą, ir tuo labiau sujaudina. Inkstai seksualinės energijos saugotojai tuomet ši energija pradeda tekėti, nusiima blokai ir atsiranda meilė.


 Moterys turi prisiminti senąją kaip pasaulis tiesą "kelias į vyro širdį eina per jo skrandį". Labai svarbu ką jus valgote, ir su kuo. Niekas taip nesustiprina santuoką kaip bendras valgis. Tam yra mokslinis paaiškinimas. 

Kuo skaniau moteris paruošia valgį tuo maloniau tai valgyti. Jei ji gamins su meile ir pridės savo energijos, ir tuo metu mintis bus apie vyrą, kaip apie geriausia, ir mylimiausia. Dar pliusas moteris turi valgyti šį maistą kartu su vyru. Kodėl, todėl, kad ką jus valgot, bus suderinama su jūsų hormoninę sistemą ir tai vibruos į vienas kito ritmą. Jus busit ant tos pačios bangos. Jei jus valgot morką, o vyras mėsą (kaloringą maistą) - tai bus skirtingą hormonų sistemą, jus ne vibruosit tarpusavio ritmu, jus busit svetimi vienas kitam. Būtina ne tik virti skaniai, bet dar ir sėdėti šalia mylimo, ir valgyti, tada jūs būsite ant tos pačios bangos, tuomet hormoninė sistema veiks vienodai, tuomet ir būsite arčiau vienas kito, netgi sekse.


 Ir kaip ne ieškok, nebus surasta tobula sąjunga. Stipri santuoka tai sąjungos grožis. Tobula sąjunga reikia puoselėti - tai kompromisų paieška, idealų nebūna, tačiau turėtų būti siekiama. 


Grožis praeina, bet sugebėjimas išklausyti partnerį, bendras kasdieniu sunkumu įveikimas padarys jūsų sąjunga laiminga.