Назад к списку

Magiška paranoja 

Asmuo, kuris pradeda dvasinę ir magišką veiklą, susipažįsta su naujuoju pasauliu, ir šis procesas yra panašus į vaiko gimimą. Pradedantysis praktikas pradeda pasauli pažinti iš naujo, nuolat susiduria su neatrastų ir nežinomų, kartais negalintis gerai "vaikščioti", jis į kliūna ir prisidaro "magiškų guzų"..


 Laikui bėgant jis pradeda jausti skirtingas energijas, dar aiškiai nesugeba atskirti, bet jau "užtikrintai" pradeda daryti išvadas apie šių jėgų prigimtį. Kaip rezultatas, didžioji dauguma magų tam tikroje etapo stadijoje mato magiškus išpuolius visur. Visi kaimynai aplink daro magiškų daiktų pakišinėjimą arba dirbą per volta naujokui praktikui. Rasta po durim moneta, kuri atsitiktinai iškrito iš praeivio kišenės, jau tampa magiška ataka. Be to, žmogus yra taip įsitikinęs, kad jo "neįprasta" kartais "neigiama" būklė yra susijusi su šia moneta, kad jam tai patvirtina diagnostikos priemonės. Žmogus per peržiūrėjimą – jaučia, mato tą negatyvą, ir jaučia monetos negatyvinių jėgų srautus ir t.t..


 Dažnai praktikas generuoja tai – dar vakar ne egzistavusios - neigiamos programos, kuri pradeda dirbti taip, kaip jis "pamatė" ir "pajautė". Po to jo draugai, kurie, kaip taisyklė ne spėjo toli nužengti dvasingame tobulėjime nuo jo, atlieka jam diagnozė ir mato jau konkretu negatyvą, ir patvirtina draugui įtarimą. Žmogus pradeda kovoti su vėjo malūnais. Reikėtų pažymėti, kad toks "karas" kartais trunka metų metus ... Atėjus pas daugiau patyrusi praktiką, magistrą pradedantysis magas ne gauna patvirtinimo dėl savo baimės, išgirdęs, kad jis pats kaltas savo bėdose, dažnai negali priimti šią informaciją ir patikėti, kad jau keletą metų kovoja su savimi. Kaip man kažkada pasakė vienas klientas "jus pasakėt ne tai, ką norėjau išgirsti." 


 Nuostabu, kaip greitai vienas toks praktikas ar grupė praktikuojančių, kurie tokiu būdų dabar madingus coven, sukuria magiškos atmosferos paranoja, kurioje būtinai atsitinka neįprasti reiškiniai ir mistinės scenos, kur veliau vadinasi atakos. Tiesą sakant, kas atsitinka, tuoj pat laikoma magišku išpuoliu, arba visišku puolimu ir skelbiamas magiško karo patvirtinimas. Žinoma, kas ieško, - tas suras, žiūrinės ir ieškos priešų, tokios praktikos atranda, kurie yra kalti dėl jų rūpesčių. Žinoma, galima pasakyti, kad magiški išpuoliai iš tikrųjų yra įvykdomi. Ir aš su jumis sutinku, tai iš tikrųjų vyksta, bet galiu lažintis, kad devyni iš dešimties, verta pažiūrėti į atspindį veidrodyje, pažiūrėkite į blogų vibracijų šaltinį. Per savo magišką praktiką aš mačiau ne tiek daug realių magiškų išpuolių ar žalos. Bet sutikau praktikų, kurie yra įsitikinę, kad jie nuolat yra medžiojami satanistų, black box, chaoso magai, ir taip toliau.


 Kad išvengti "paranojos" būklės, visada atminkite, kad reikalinga ne tik šališką teisinga diagnozė. Diagnozė -yra ne tik jūsų pojūčiai ar sapnai, ne tik runinis ar taro dėlionės. Labai svarbu tinkamai įvertinti situaciją, atlikti išsamią ir nešališką analizę. Be to, "kas viduje tas ir išorėje", pri ėjus prie diagnozės nuo "aukos" pozicijos, jūs pats leidžiat įsiskverbti įvairiem neigiamiem dalykams ir pritraukėt juos į save.


 Patyręs praktikas visada kaupia informaciją apie tai, kas vyksta iš įvairių šaltinių, žiuri į tai, kas vyksta iš skirtingu pusių ir skirtingu kampu.