Назад к списку

Savęs nužiūrėjimas  

Kas yra savęs nužiūrėjimas ir kaip jį pašalinti? 

Visi girdėjo apie "blogą", "juodąją" akį. Tai priskiriam čigonams, piktom bobutėm, burtininkams. Bet kartais priešo nereikia ieškoti išorėje.

 Savęs nužiūrėjimas - reiškinys, prie kurio žmogus tampa pats sau kenkėju. 

Savęs nužiūrėjimas - kas tai yra? ...


Savęs nužiūrėjimas - tai yra paties savęs nužiūrėjimas blogą akim. Tai gali paliesti, bet kokią sritį:

- išvaizda; 

-pinigai;- darbas; 

-santykiai su kitais; 

-sveikata ir pan.


 Pavyzdžiui: 

Mergaitė mano: "Aš nepamenu, kada paskutinį kartą sirgau" - kitą rytą ji atsibunda su karščiavimu. Savęs nužiūrėjimo mechanizmas apima tokius etapus: 

  - Žmogus apmąsto arba apie ką nors kalba. 

  - Įvykiai klostosi nemaloniai / netikėtai. 

Kalbėti apie savęs nužiūrėjimą galima tik tuo atveju, jei situacija blogėja. Pavyzdžiui, vyriškis bijojo prarasti darbą ir visiems apie tai nuolatos skundėsi. Tačiau kai įmonė uždarė, buvę savininkai pakvietė jį į savo naują firmą. Padėtis buvo išspręsta sėkmingai, nors tai yra pavyzdinis savotiškas savęs nužiūrėjimas. 


 Savęs nužiūrėjimo priežastys 


Daugelis žmonių kenčia nuo savęs nužiūrėjimo. Tačiau iki šiol, magijos-egzoterijos aplinkoje, taip ir ne buvo pasiekta vieningos nuomonės, dėl savęs nužiūrėjimo prigimties. Dažniausiai kalbama apie tris labiausiai tikėtinas priežastis: 


  - Negatyvo buvimas. Būtina paminėti, kad daugelis žmonių "nešioja" savyje senus giminės prakeikimus. Beveik visi nuo gimimo momento kaupia negatyvą. Vaiką nuolat gyrė "akylus" kaimynai, draugai, pažįstami pavydi laimės jo šeimoje, priešai atvirai linki įvairių bėdų... Nuo sauskelnių sugeręs įvairią destruktyvią programą, suaugęs gyvena su jomis, ir laiko kaip savo asmenybes dalį. Šiuo atveju savęs nužiūrėjimas yra vidinės įtakos negatyvo rezultatas. Po kruopštaus valymo problema išnyksta.


  - Išvystyti gebėjimai magijai. Burime yra “grįžimo” sąvoka- tokia savotiška bausmė už kišimąsi į pasaulio energijos balansą. Vykdydamas ritualą, magas įtakoja į esamą padėtį - ir dėl to jis gauna

 "į nosį". Tačiau kai kurie žmonės turi tokį stiprų talentą burti, kad jiems net nereikia ritualų: tiesiog užtenka pagalvoti ar pakalbėkite apie kažką. Tokioje situacijoje "savęs nužiūrėjimas" yra visatos bandymas pašalinti potencialo perteklinį. Vienintelis sprendimas - išmokti valdyti savo sugebėjimus. 


 - Kai kurių subtiliojo pasaulio nematomų būtybių buvimas šalia. 

Aplink žmogų “slankioja” daugybė skirtingos realybės atstovų. Jie gali būti atsitiktinai praeinantis, ar "pritvirtinti" tam tikram asmeniui pagal kraujo įstatymą ar dėl apeigos. Šios būtybės gali daryti įtaką tam, kas vyksta pagal savo mąstymą. Išeitis tokioje situacijoje - pradėti bendrauti su "padėjėjais", arba juos išvaryti, paleisti.


 Lengviausias būdas išsiaiškinti "savęs nužiūrėjimo" priežastį - yra vaško liejimas. Jei jie  švarūs, tai nėra negatyvo, o problema atsirado dėl žmogaus asmeninių energetinių savybių. O būtybes parodys jų portretai - siluetai ant vaško. 


 Savęs nužiūrėjimas ar ne - kaip atpažinti šio polinkio buvimą 


Ne visada klostantis ne taip įvykiai liudija apie savęs nužiūrėjimą. Tipiški šios priklausomybės simptomai: 


 -  Pasikartoimai. Prie savęs nužiūrėjimo įvykiai įvyksta reguliariai ir pagal tą patį modelį. Pavyzdžiui, galvojau apie gerą - iš karto gavau blogi. Situacijos, kartojančios per tam tikrą laiką, nesiskaito. 


 - Gebėjimas nusiųsti nužiūrėjimą kitiems žmonėms. Ženklas nėra būtinas, tačiau sutinkamas daugybėje atvejų. Tai suprantama: tas, kuris gali nužiūrėti save, gali paveikti ir kitus.


  - Laikotarpiai, kada nesugebam kontroliuoti mintis. Pavyzdžiui, žmogus patenka į "svajonių" fazę, ir jis nesugeba sustoti, net jei jis žino, kad tai sukels savęs nužiūrėjimą. Tai reiškia, kad geros mintis "pasileidžia", nepaisant visko - tarsi suveikia nekontroliuojama programa. 


Paprastai žmonės atpažįsta savęs nužiūrėjime dėl įvykių pasikartojimo: 

išskiriamos dvi pagrindinės schemos: 


 -  Teigiama (atvirkštine). Viskas daroma tiksliai, bet atvirkščiai nei numatyta: tikėdamasis geriausio - pasireiškė blogiausia, tikimės blogio – gaunam gėri. 


 - Neigiamas. Bet kokia situacija pereina į neigiamą aspektą. Pavyzdžiui, vyras į klausima: "Kaip reikalai?" atsakė, kad viskas gerai, ir tuo pačiu išprovokavo problemas. Tačiau kai jis kalbėjo, kad reikalų padėtis nekokia, negatyvas vis vien pasireiškė.


 Ne visada atsiranda savaiminis savęs nužiūrėjimas. Kartais po juo slėpėsi: 


  - sutapimai (jie yra nereguliarūs ir neatitinka pasikartojimo požymio);      -  pagadinimas ir prakeikimas (kai kuriose destruktyviose programose yra “kodas” kaip savęs nužiūrėjimas).


 Geriausiai atlikti visišką diagnozę - savarankiškai arba su specialistu. Reikia suprasti: pagadinimas ir prakeikimas įtakoja visom gyvenimo sritimi, nepašalinus, "perauga" į biologinį lauką ir perduodama krauju palikuonims. 


 Kaip apsisaugoti nuo savęs nužiūrėjimo: profilaktinės priemonės


Programa visada aktyvuojama tuo metu, kai sutelkiamas dėmesys įvykiui. Emocinė manija sukuria reikiama energijos iškraipymą, pereinanti į savęs nužiūrėjimu. Apsaugoti nuo to galima naudojant kai kurias taisykles: 


 -  Nesigirkite net pats sau. 

 -  Nesidalinkite planais su kitais. Jei turite kalbėti apie tai, jūs turite pridėti "abejojančius" žodžius - gal, galbūt, tikriausiai, greičiausiai, ir t.t . 

 -  Negalima grožėtis savimi veidrodyje. 

 -  Užkirsti kelią minčių stiliams: "Su manimi tai tiksliai neįvyks" ir t.t… 

 -  Nemąstykit, kaip viskas gerai ir puiku. 

 -  Negalima meluoti apie save (neatsiprašinėkite iš darbo dėl išmanytos ligos vaizdu, ne papasakoti draugėm apie jūsų neegzistuojanti draugą, ir pan.).

 -  Pastovai nesvajoti, nesitikėti, ne galvoti apie rezultatą iš anksto. 


Pagrindinė taisyklė – nerodyti per daug džiaugsmo ar liūdesio, "stabdyti" emocijas. Nesureikšminti įvykius, suvokti juos kaip duotus. Tada nesiformuos energijos skirtumas, ir visata "nesužinos", kad kažką galima sugadinti. Tikėtinas įvykis vyks pagal jo pradinį scenarijų. Tas, pas kuri savęs nužiūrėjimas dirba teigiama schema, tai yra, kai viskas vyksta atvirkščiai, gali jį naudoti. Pavyzdžiui, siekiant pagerinti finansinę būklę, pakanka reguliariai skųstis pinigų problemomis. Galite verkti ir šaukti, kaip blogai. Tačiau šis požiūris nėra aktualus neigiamoje sistemoje, kai bet kuriuo atveju tik blogėja: čia padės tik dėmesio nebuvimas į pageidaujama įvyki. 


Užkalbėjimas nuo savęs nužiūrėjimo 


Užkalbėjimas leidžia atsikratyti nuo "dovanos" savęs nužiūrėjimo. Žodžiai daug kartu kartojami priešais veidrodį iš atminties: 

"Akis į aki žiūrėti, akiai aki matyti - man nekenkti, man bėdos ne daryti. Sakau ir tariu nuo savo blogos akies, nuo savo blogos akies sau, nuo blogos akies nesvetimos, nuo savo blogos akies gimtosios. Nueik ir ne grįžk! " 

Užkalbėjimas veikia trumpą laiką, todėl už išreikštą poveikį jis kartojamas kasdien. 


Pašalinti savęs nužiūrėjimą savarankiškai su vandeniu


Darbas atliekamas mėnulio mažėjimo (delčia) laikotarpiu. Jums reikės:   - vanduo iš trijų šaltinių (bet kokio, galite netgi iš krano); 

 -  nauja balta nosinė; 

 -  naujas vinis, išlaikytas sūdytame vandenyje tris dienas. 


Sulaukę vėlyvo vakaro. Pastatyti vandenį priešais save ir maišykite pagal laikrodžio rodyklę su vinių, murmant:

   "Senis ėjo, nužiūrėjo, pats nužiūrėjimą nuėmė, tie toliau nuėjo. Taip ir aš - bloga aki nuimsiu ir toliau eisiu. Neatsisuksiu, neatsiliepsiu, sielvartui nesiduosiu, musmirei ne pasiduosiu". 


Vinį įmesti į indą. Pasemkit delnu šiek tiek vandens ir išgerkite jį. Tada sudrėkinat nosine užkalbėtame skystyje ir nuvalote veidą, kartodami:   "Ką sau padariau, ta ir nušluosiu - nuo veido, nuo nago, nuo kūno, nuo sielos, nuo kelio, nuo alkūnės". 


Vanduo išpilamas po nudžiūvusius medžiu. Nosinė - sudeginama arba užkasama. 


 Savęs nužiūrėjimo nuėmimas su žvake


 Šis metodas yra gana paprastas, bet veiksmingas. Atliekamas per mėnulio delčia. Prireiks storą vaško žvakę. Ją uždegam, ir kol ji dega, skaitom užkalbėjimą:


   "Pilis stovi aukšta – balta iš kaulų, riebalai teka per ja - karštas vaškas, ten žmonės gyvena - negyvi mirusieji, virš jų debesys eina – mėlyni ir juodi. Į ta miestą bloga mano akis nuteka – kūnas-vašku liejąs, į ta miestą mano nužiūrėjimas nuteka – lietum nuplaunamas, žmones mirusieji prausiasi, pas mane savęs nužiūrėjimas negrįžta"


Savęs nužiūrėjimo rezultatai išnyksta, kai žvakė išsilydo. Jei lieka vaško nutekėjimas, ji užkasame, sakydami: 


  "Kūnas, kaulas, negyva lazda, į žemę nueini, nužiūrėjimą pasiimk, bėda atimk".


 Galite padaryti savo užkalbėjimą. Vanduo yra labai jautrus ir gerai sugeria, bet kokį energetinį pranešimą. Taip pat leidžiama perskaityti tekstą prieš uždegtą žvakę: šis variantas tinkamas praktikams, kurie turi trauka prie ugnies elemento.

 Savęs nužiūrėjimas yra pavojingas, nes jis dažnai būna būdingas žmonėms, kurie tolimi nuo magijos ir neįtaria jų bėdų priežastį. Padėti visiems nerealu. Reikia tik dėmesio sau: turint tuoki polinki nužiūrėjimui galima sėkmingai gyventi ir praktikuotis, jei išmoksit naudoti tuoki "sugebėjimą" gėriui.  

vedmochka