Назад к списку

Kaip valyti veidrodį

Ką daryti, jei turite seną veidrodį, kuris yra pakrautas svetima, nežinoma informacija?


 Mūsų protėviai patarė senus svetimus veidrodžius, o taip pat ir savus "namų" po vizito ne labai maloniu žmonių nuvalyti su drėgnu skdurėliu. Ir dar geriau nuplauti šventintu ar šaltinio vandeniu.


 Šis patarimas suprantamas. Esmė tame, kad vanduo turi unikalias energoinformacinės savybes. Vanduo gali sugerti informaciją – silpnėja, ar net visiškai išplauna nuo daiktu. Kitaip tariant, vanduo ne tik nuplauna neigiamas emocijas ir mintis "nuo gėrio linkinčiu asmenų", kurios neturėjo laiko giliai "įsiskverbti" į veidrodį. Be to, vanduo dar ir pasidalins su veidrodžiu jame esančia uždėta gijimo informacija. Ypač jei šis vanduo yra šventintas.


 Dar mūsų protėviai pataria, kad po tokių "vandens valymo procedūrų" gerai būtų veidrodi apšviesti uždegta žvakė: buvo manoma, kad valymo efektas bus stipresnis. Eksperimentai patvirtina: lengvas veidrodžio šildymas padeda susilpninti informacijos įkrovą. Matyt vaidina svarbų vaidmenį ir valymo poveikis atvira ugnimi, ypač bažnyčios vaško žvakę.


Tačiau šie metodai taip pat nėra visagaliai. Yra informacijos apie veidrodžius su tokia stiprią neigiamą energiją, kad jų visiškas išvalymas beveik beviltiškas reikalas. Manoma, kad tokie veidrodžiai yra specialiai (magiškai) įkrauti, ir kai kurie seni veidrodžiai, kurie prisimena agresyvias emocijas vykusias prieš juos kivirčų, smurto ir žmogžudystė. Žinoma, tai yra reta, tačiau tokie veidrodžiai gali labai paveikti žmonių psichiką, pakeisti jų charakterį, pritraukti ligas ir nelaimes. 


 Atpažinti toki veidrodi galima: jis išlieka labai šaltas net karštyje, prieš ji dažnai gesta bažnyčios žvakės. Su tokiais veidrodžiais nėra ko prasidėti – jos reik nedelsiant išnešti iš namu ir sunaikinti (geriausiai paskandinti tekančiame vandenyje arba užkasti dykvietei), ir namo grįžti kitu keliu. Jei jums padovanojo ar yra atiduotas (giminaičiu, draugu, pažįstamu) veidrodis tai įmanoma, kad jūsų gyvenime labai greitai gali įvykti neigiami pokyčiai. 


 Siekiant išvengti galimu problemų, kai tik veidrodis atsiranda namuose, nuplaukite paviršių su švęstu vandeniu, plaunant dvylika kartu skaityti užkalbėjimą:


 "Vardan Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Plaunu, plaunu, sena nuplaunu, šeimininką keičiu, blogi išvalau, šventu vandeniu valau. Amen."


 Tada švariu skudorėliu nusausinkite veidrodį, sakykite tris kartus:


 "Švarus, šviesus stiklas nuostabusis, tarnauk naujam šeimininkui, žmonėms ir Dievui maloningam." Amen ".


 Užbaigiant energetinį veidrodžio valymą atsistokite priešais jį, ir kreipkitės į jį septynis kartus: 


 "Veidrodėli šviesus, aš tave išploviau, šventu vandeniu nuprausiau, į namus atnešiau, nepažįstamiems neatidaviau. Vanduo bėgo nuo tavęs, savininkas pasikeitė, savininkas dabar aš, žiūri į mane. Būti gėriui ir tylumai, mes gyvensim draugiškai kartu su tavimi. Blogus žmonės varai iš namu, meilė ir taika mano namuose saugai. Vardan Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen. Amen. Amen ".


Kabinant veidrodi pasakykite savyje:


 "Veidrodi į namus atnešiau, į namus sėkme įleidau".


Kai pakabinsit veidrodi, nušluostyk jį vėl šventuoju vandeniu, sakydama:


 "Stok sargybon, žiūrėk aplink, busi dabar apsauginiu draugu. Žiūrėk, žvilgčiok, blogus žmonės išvaryk, piktas mintis slopink, man parodyk blogus žmones. Vardan Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Amen"


 Kai jūsų namuose bus žmones, kuriais jus abejojate, ar neaiškus ir norėsite įsitikinti jų ketinimuose bei nuoširdume, tarsi atsitiktinai prieikite su jais prie užkalbėto veidrodžio. 


 Svečiams, kurie atėjo su blogiais kėslais, bus labai nekomfortiška jūsų namuose, bute, jūs pastebėsite tai, kad jų neramus elgesys, klajojantis sumišęs žvilgsnis, staiga atsiradęs pykinimas ir galvos svaigimas. 


 Jie greitai paliks jūsų namus.